Aksident në Tiranë, makina plagos këmbësorin

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në zonën e Kombinatit në Tiranë.

Një makinë ka përplasur një këmbësor, i cili është transportuar në spital në gjendje të rëndë shendetësore.

Policia ka ndaluar shoferin dhe po hetohet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.


Shtuar 23.01.2020 09:53