ZYRTARE: Napoli konfirmon se Rrahmani nuk është me COVID-19

Mediet Italiane kanë raportuar sot gjatë ditës së Amir Rrahmani ka dal pozitiv e COVID-19, megjithatë, lajmet e fundit zyrtare e thonë të kundërtën.

Pak më parë, Napoli ka konfirmuar në Twitter se asnjë nga lojtarët nuk ka dalë pozitiv me Covid 19.

Mediat në Itali kishin shkruar se Rrahmani dhe një trajner kishin dalë pozitiv, ndonëse klubi italian nuk kishte përmendur emra.

Ka mbetur të sqarohet nëse Rrahmani do të mund të grumbullohet me Kosovën.


Shtuar 6.10.2020 15:32