Spektakolar, Rashica gjen golin e parë pas Covid-19 (VIDEO)

Werder Bremen po bën një lojë të shkëlqyer kundër Koln, dhe aktualisht është në epërsi me rezultatin 3:0.

Në listën e realizatorëve në këtë ndeshje u regjistrua edhe ylli kosovar, Milot Rashica.

Ai shënoi golin e dytë për skuadrën e tij, kur po luhej minuta e 27’ e ndeshjes.

Ky është goli i parë i Milot Rashicës në vitin 2020 me Bremen.


Shtuar 27.06.2020 14:30