Pamje të rënda, si ndodhi aksidenti me një viktimë në Pejë (VIDEO)

Pamje të rënda kanë dalë nga aksidenti tragjik që ndodhi dje në magjistralen Pejë-Prishtinë.

Viktima ishte Qerkin Dobruna nga fshati Llozicë.

Në vendin e ngjarjes qytetarët shpejtojnë për të ndihmuar, mirëpo nuk arrinë ta shpetojnë.

Ndërsa një person, nga vetura që u godit, del nga vetura dhe humb ndjenjat në asfalt.


Shtuar 6.05.2020 07:59