KOSOVË/ Covid-19, dy pacientë në gjendje të rëndë (VIDEO)

Në Klinikën infektive në Prishtinë janë të hospitalizuar 53 pacientë, nga të cilët 11 janë me oksigjeno-terapi dhe dy të intubuar.

Ndërkaq gruaja shtatzënë nga Gjakova, sipas zyrtarëve të QKUK-së është në gjendje stabile dhe në parametra normale, njofton Klan Kosova.


Shtuar 20.04.2020 19:55