Kontroll i befasishëm në shtëpi, gruas i gjenden dy pistoleta

Policia në Shtime raporton se gjatë kontrollit në shtëpinë e një gruaje, janë gjetur dhe janë sekuestruar dy pistoleta me gas me 66 copë fishekë të kalibrave të ndryshëm.

Gtruaja është shoqëruar në polici dhe po merret në pyetje.


Shtuar 29.01.2020 12:11