Isa Mustafa refuzon letrën e Albin Kurtit: Kjo nuk është një letër zyrtare

Lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka folur për letrën e dërguar nga LVV, shkruan Gazeta Blic.“Letrën do ta shohim dhe do ta analizojmë.

Letra nuk është zyrtare”, ka shkruar ai.Ai tha se LDK është e interesuar që të gjejë zgjidhje dhe të formohen instituiconet.

Sipas tij, edhe LVV duhet të angazhohet për formimin e qeverisë së re.


Shtuar 16.01.2020 15:09