Rihapet takimi, Dardanët realizojnë supergol (VIDEO)

Kosova ka ngushtuar në 1-2 shifrat ndaj Greqisë.

Është Berisha ai i cili realizoi një supergol brenda zonës teksa portieri grek nuk ndal një harkim nga e djathta dhe mesfushori me një kthesë të shkëlqyer çon topin në rrjetë. /albeu.com/


Shtuar 6.09.2020 20:31