Çfarë po përgatit Osmani? Kryeparlamentarja konferencë për media

Kryeparlamentarja, Vjosa Osmani nesër mbanë konferencë për media.

“Kryetarja e Kuvendit të Republikës së Kosovës, dr. Vjosa Osmani, të premten, më 1 maj 2020, mbanë konferencë për media”, thuhet në njoftimin e Kuvendit.

Konferenca do të fillojë në ora 12:00 dhe do të mbahet në oborrin e kuvendit.


Shtuar 30.04.2020 19:28