56 raste të reja me koronavirus, 69 persona të shëruar në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka publikuar rezultate e 24 orëve të fundit për koronavirus.

Në 24 orët e fundit, 56 raste kanë rezultuar pozitive dhe 69 persona janë shëruar.

Zemaj u shprehë se shpreson që angazhimi kundër virusit Covid-19, të mos e ulë përkushtimin në sistemin e tërësishëm shëndetësorë.


Shtuar 4.10.2020 13:05