Andi Lila zgjedh moderatoren sportive më seksi, e pritshme

Ish futbollisti i Kombëtares dhe futbollist i Tirana, Andi Lila është pyetur se cila është moderatorja më e bukur sportive.

“Më e bukur apo seksi”- ka thënë ai duke qeshur.

“Moderatorja më seksi është Ilda Bejleri, është dhe shoqja ime. Nuk është vetëm simpatike por edhe shumë e zonja në profesion”, tha Andi gjatë intervistës në emisionin ‘Pop Culture’.


Shtuar 6.06.2020 16:20