Ilaria Gallozzi, njihuni me tifozen seksi të Milanit (FOTO LAJM)

Ilaria Gallozzi, është tifoze e flaktë e Milanit.

Ajo merret me modeling teksa shfaqet mjaft aktive në Instagram.

Modelja numuron reth 50 mijë follow ku nuk mungojnë dhe fotot provokuese. /albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ilariagallozzi (@ilariagallozzi)


Shtuar 30.05.2021 17:46