“Zemra ime u thye”, Arbenita Ismajli humb njeriun e afërt të familjes (FOTO LAJM)

Modelja e njohur, Arbenita Ismajli, ka treguar me anë të një postimi në rrjete sociale se ka humbur një nga personat e afërt të familjes.

Xhaxhai i saj është ndarë nga jeta dhe Arbenita është trishtuar shumë për këtë lajm, edhe pse nuk ka qenë e lidhur me të.

“Sapo më telefonoi motra, një nga xhaxhallarēt e mi ka humbur jetën! Edhe pse ne nuk kemi qenë kurrë të lidhur, zemra ime u thye.
Pusho në paqe!”, shkruan ajo.

Arbenita nuk ka folur më tej për të dhënë më shumë detaje dhe për të treguar arsyen pse ai u nda nga jeta.


Shtuar 21.07.2020 06:40