Zbulohet gjinia e bebit që po presin Sara Hoxha dhe Ledri Vula (FOTO LAJM)

Ledri Vula dhe Sara Hoxha janë padyshim një ndër ciftet më të pëlqyer dhe më të komentuar.

Sara Hoxha publikoi sot në Instagram foton më romantike krah Ledri Vulës, me rastin e ditëlindjes së tij. Ajo shkruante se fotoja ishte shkrepur në një ndër ditët e tyre më të lumtura.

“Kjo ishte një ndër ditët më të lumtura në jetën tonë dhe pata fatin ta ndaja me ty. Për shumë ditë të tjera si kjo!

Gëzuar ditëlindjen njeriu që dëshiroj ta mbaj përgjithmonë në zemrën time”, ishte mbishkrimi krahas fotos së publikuar.

Burime për “Prive” kanë bërë të ditur se fotoja është realizuar ditën që Sara ka konfirmuar shtatzëninë.

Burime pranë çiftit kanë treguar se bukuroshja është në muajin e pestë të shtatzënisë dhe është në pritje të një vajze.


Shtuar 10.07.2020 19:04