Vuan nga sëmundja e rëndë, Mirush Kabashi fotografohet në karrige me rrota (FOTO LAJM)

Artisti i madh, shumë i dashur për publikun, Mirush Kabashi prej dy vitesh vuan nga një sëmundje e rëndë.

Ditën e sotme është publikuar një foto e tij ku artisti shfaqet në një karrige me rrota, por i buzëqeshur dhe plot jetë.

Fotoja është publikuar nga Oriela Cano, pasi artisti ka përfunduar radioterapinë.

Një muaj më parë Mirush Kabashi festoi 72 vjetorin e lindjes.


Shtuar 20.05.2020 13:29