VIP-at që thyen “tabu” e të veshurit 2 herë të njëjtat rroba (FOTO LAJM)

Moda e ditëve të sotme ka rregulla shumë të rrepta, si përshembull është gabim të veshësh në dy dalje të njëjtat rroba.

Dhe sipas këtij “rregulli” çdo sezon ju duhet të ndërroni garderobën me koleksionin përkatës.

Shumë të famshëm i ndjekin këto rregulla duke e sjellë modën deri në këtë pikë.

Por të famshmit në fotogalerinë e mësipërme i thyejn me shumë guxim./albeu.com


Shtuar 26.01.2020 14:22