Valentina Vignali i vë flakën Instagramit, kësaj here gati të zhvishet (FOTO LAJM)

Basketbollistja italiane, Valentina vigali shpesh turbullon rrjetet sociale me fotot mjaf provokuese, shkruan Albeu.com.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto nudo duke ngjallur shumë komente dhe pëlqime.

Ajo njihet gjithashtu dhe si tifoze e Juventusit teksa numuron reth 2.3 milion ndjekës në Instagram. /albeu.com/


Shtuar 20.01.2020 17:21