Vajza e Sabianit bën twrk para kamerës: Kemi ikur nga mendja (VIDEO)

Vajza e këngëtarit shumë të dashur për publikun, Keisi është kthyer tashmë një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit. Prej kohësh Keisi i është futur edhe muzikës duke publikuar disa këngë që rezultuan të suksesshme.

Gjatë karantinës, Keisi ka qenë shumë aktive në rrjete sociale dhe së fundmi edhe ajo është bërë pjesë e Tik Tok. Bukuroshja bjonde ka postuar një video ku shfaqet krah një djali teksa kërcejnë.

Në fund të videos Keisin e shohim edhe të bëjë twerk.

“Kemi 1 javë kemi ikur nga mendorja”, shkruan Keisi krah videos te cilen e ka ripostuar ne Instgram.


Shtuar 14.05.2020 11:48