Vajza doni të arrini nxirjen perfekte në plazh? 5 sekretet që duhet të dini! (FOTO LAJM)

Jo gjithmonë është e lehtë të marrësh ngjyrë të mirë në plazh, pasi shumë vajza janë të bardha në lëkurë dhe për këtë arsye duhet shumë kohë të nxihen siç duhet.

Prandaj në këtë artikull keni disa mënyra fantastike sesi të merrrni në mënyrën e duhur ngjyrë.


Shtuar 29.06.2020 17:33