U pendua, Dafina Zeqiri zbulon tatuazhin qe po zhduk nga trupi (FOTO LAJM)

Dafina Zeqiri është njohur gjithmonë për pamjen e saj, stilin dhe eksperimentimin e shpeshtë me look-un.

Gjithashtu edhe tatuazhet janë një “armë e fortë” e këngëtares dhe duket se ajo është një fanse e madhe e tyre.

Por për njërin prej tyre Dafina është penduar dhe e tregoi sot në InstaStory.

Duart e Dafinës bien direkt në sy pasi gishtat janë të mbushur me tatuazhde dhe pikërisht ato këngëtarja ke vendosur t’i heq./albeu.com/


Shtuar 29.07.2020 10:44