Tradhëtoi miliarderen? Krimineli më seksi në botë kapet “mat” me modelen (FOTO LAJM)

Jeremy Meeks, është i fejuar me miliarderen Chole Green, me të cilën ka dhe një djalë, por ditët e fundit ai është parë në shoqërinë e një modeleje, të quajtur Erica Peeples.

Jeremy dhe Erica, janë parë duke drekuar në një restorant në Wes Hollyëood, duke shtuar edhe më shumë zërat se ai dhe Chole nuk janë më bashkë.

Jeremy dhe Erica, do të jenë pjesë e kastit të filmit të Netflix “True to the Game 2”, ndërsa për mediat, ai i ka tejkaluar të gjitha pyetjet që iu bënë për të fejuarën.


Shtuar 25.07.2020 06:29