Topless nga jugu i Shqipërisë, foto e Encës që po bën zhurmë (FOTO LAJM)

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhia ka vendosur të habisë fansat me një foto të nxehtë. Ajo ka pozuar topless në një prej plazheve në jug të Shqipërisë.

Megjithëse mban duart para gjoksit, Enca gjithsesi është topless dhe rrjeti u çmend pas kësaj fotoje.

Siç mund ta imagjinoni, në foton e saj kanë vërshuar komentet ku mbizotëron emoji i flakës, me të drejtë pasi i ka vënë zjarrin rrjetit!

“Princesha e Drimadhesit arriti ”- janë fjalët e këngëtares krahas fotos hot.


Shtuar 16.06.2020 20:16