Të fiksuar pas fotove të Kejvina Kthellës? Modelja sapo “zhgënjeu” fansat (FOTO LAJM)

Te gjithë personazhet me një Instagram të populluar e kanë shfrytëzuar atë në këto ditë izolimi duke kaluar kohën më pyetje nga fansat dhe përgjigjet “e kam bërë”, “nuk e kam bërë”.

Në këtë grup futet edhe Kejvina e cila i është përgjigjur pa komplekse të gjitha pyetje të fansave, shkruan Albeu.com.

Modelja duket se ka qenë mjaft e sinqertë në këtë lojë pasi edhe pyetjes nëse ka përdorur Photoshop i është përgjigjur “e kam bërë”.

Epo kush nuk nuk e ka bërë./albeu.com/


Shtuar 24.03.2020 12:13