Të blinduar me maska dhe doreza, lojtarët e Ludogorets (FOTO LAJM)

Ndeshja e kthimit mes Interit dhe Ludogortes do të luhet të enjten në “San Siro” pa tifozë për shkak të koronavirusit.

Kështu futbollistët e Ludogorets kanë mbërritur në Milano të mbuluar me maska dhe doreza në duar. /albeu.com/


Shtuar 26.02.2020 15:56