Stresi pret ditëlindjen me festën gjigande, po Keisin pse se pamë gjëkundi? (FOTO LAJM)

Reperi Stresi ka pritur 33-vjetorin e lindjes mbrëmjen e kaluar dhe organizoi një festë të çmèndur me miq, femra dhe alkòol. Ai publikoi video në Instagram teksa priste sekondat e fundit që të bëhej mesnata. Ndonëse në festë kishte personat e tij më të dashur, aty mungonte ish-e dashura e tij e zemrës, Kejsi.

Prej disa ditësh qarkullon lajmi se i kanë dhënë fund romancës pasi Kejsi bëri një shkrim që shtoi spekulimet se është zhgënjyer nga reperi. Ajo nuk ka bërë asnjë postim për ti uruar ditëlindjen, por ka postuar imazhe duke shijuar rrezet e diellit dhe ushqimin.

Kujtojmë se Kejsi la të kuptohej me postimet e saj se janë ndarë. Bukuroshja tregoi se nuk ka ndërmend të kthehet në Shqipëri sepse nuk ka arsye. “Nuk kam çfarë të bëj në Shqipëri. Nëse tradhton dikë që është gati të bëjë gjithçka për ty, ti në fakt ke tradhtuar veten nga besnikëria e vërtetë”, shkroi ajo në Instagram.


Shtuar 15.06.2020 09:27