Sot një “pjeshkë”, publikohet foto e Rudinës vite më parë dhe s’do e njihni (FOTO LAJM)

Aktorja Rudina Dembacaj ka publikuar sot në foto të saj disa vite më parë, ku dukej mjaft ndryshe nga pamja që ajo ka sot.

Veshur si një adoleshente, me barkun jashtë, aktorja duket se ka qenë me forma të mbushura disa vite më parë, ndërsa sot është në super formë, edhe pse është nënë e një vajze 3 vjeçe.

Në fotogalerinë e mësipërme mund të shihni si dukej Rudina Dembacaj në këtë foto që e ka postuar vetë në Instagram.


Shtuar 26.06.2020 06:42