Sot një nga vajzat më të bukura, si dukej Nevina kur u shpall “Miss Shqipëria 2010” (FOTO LAJM)

10 vite më parë Nevina Shtylla ka fituar “Miss Albania 2010”.

Atë kohë Nevina ishte 16 vjeç dhe triumfoi mes 32 bukurosheve nga të gjithë trevat e vendit.

Nuk ka dyshim që Nevina e ka merituar kurorën e saj pasi edhe sot ajo është një ndër vajzat më të bukura të ekranit.

Nevina tashmë është moderatore në “E Diell” dhe njihet si një ndër më të aftat dhe të dashurat për publikun shqiptar./albeu.com/


Shtuar 28.08.2020 13:11