Nuk fshehin më asgjë, Genta dhe i dashuri turk ndajnë foto nga shtrati (FOTO LAJM)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli dhe biznesmeni turk Hysen Usta po jetojnë historinë më të bukur të dashurisë.

Në Instagramin që çifti ka të përbashkët për fansat në të cilin numërojnë plot 22 mijë ndjekës, Genta dhe Usta po ndajnë çdo moment të bukur.

Së fundmi ata kanë surprizuar fansat tekska kanë publikuar pamje të shtrirë krah njëri tjetrit./albeu.com/


Shtuar 30.03.2020 06:55