Si të lyeni flokët në shtëpi vetëm me përbërës natyralë (FOTO LAJM)

Mënyra më e mirë për të nisur verën, përveç ndërrimit të garderobës, është duke i dhënë një prekje të re look-ut tuaj.

Sigurisht që ndryshimi duhet të nisë nga flokët, më konkretisht nga ngjyra e tyre dhe pikërisht këto ditë keni gjithë kohën që ju duhet.

Këta përbërës përveç se do të ngjyrosin natyralisht flokun tuaj, e forcojnë duke e ushqyer me vitamina,minerale dhe fibra që sigurojnë hidratimin e vazhdueshëm të skalpit.

Më lart gjeni tre receta për secilën ngjyrë, të cilat nuk duhet të mungojnë këtë verë.


Shtuar 27.03.2020 15:24