Si askush tjetër, Romeo Veshaj poston foton ku mban në krah Jonida Maliqin (FOTO LAJM)

Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi janë padyshim një nga çiftet e përfolura shumë së fundmi në mediat rozë.

Ata kanë vendosur mos të fshihen më, por ta shfaqin hapur dashurinë e tyre, madje ata janë zhvendosur prej ditësh në jug të Shqipërisë, ku po kalojnë edhe pushimet sëbashku.

Pak më parë në Instagram, Romeo ka postuar një foto ku shfaqet sëbashku me Jonidën, të cilën e mban në krah.

Ata janë veshur të dy me të zeza, në kokë mbajnë kokore dhe qëndrojnë pranë një motori.

“Zero gravito (graviteti zero)”- shkruan Romeo Veshaj krahas fotos.


Shtuar 20.07.2020 20:33