Më shumë se 10 mijë euro një veshje, shpenzimet e “çmendura” të Loredanës (FOTO LAJM)

Jeta e luksit dhe shpenizimet e shumta nuk janë pak të komentuara gjatë karrierës së saj.

Bëhet fjale për reperen Loredana e cila ka qenë shpesh pjesë e lajmeve të bujshme mediatike, ndër to edhe skandali me çiftin zvicerian ku u akuzua se i ka marrë 700.000 franga.

Kjo histori u mbyll pasi Loredana publikoi vetëm një ditë më parë foto teksa qeshte në kamera me zonjën Petra.

Por së fundmi një postim i “What they wearin” ka zbuluar shpenzimet e Loredanës për një dalje.

Pallto e “Gucci” i ka kushtuar reperes 8 100 euro, varsja përsëri e “Gucci” 2 100 euro dhe dorshakat Balenciaga dicka më modeste, 185 euro.

Pra në total kjo veshje e repers kushton 10 385 euro, aspak lirë për një nënë beqare./albeu.com/


Shtuar 24.09.2020 11:30