Shfaqet publikisht 1 muaj pas lindjes, Miriam Cani duket mahnitëse (FOTO LAJM)

Kënga “Duam” e Mirianit dhe Albanit rezultoi mjaft e sukseshme pa e ditur njeri se ky titull do ihte emri i djalit të çiftit i cili erdhi në jetë vetëm një muaj më parë.

Mëngjesin e sotëm, Miriami ka postuar foton e parë pas lindjes ku shkëlqen e tëra.

“Mirëmëngjes”, shkruan Miriami krah kësaj fotoje ku ka marrë komplimenta të shumta.

Miriami dhe Albani treguan se emri i vogëlushit është shumë i veçantë jo vetëm sepse është titulli i këngës së tyre, por edhe inicialet e emrave të tyre si prindër janë në mes të bashkimit të dy emrave të vogëlushëve DU-AM-ELI, si një shtyllë ku ata mund të mbështeten gjithmonë.


Shtuar 3.02.2020 11:31