Sakrifica ekstreme e 12 aktorëve për një rol në film (FOTO LAJM)

Angazhimi në role të ndryshme, shpesh herë u ka kushtuar shtrenjtë aktorëve të hollivudit.

Humbja e peshës ose shtimi i masës muskulore, zgjatja e flokëve dhe mjekrës, janë disa nga transformimet e pabesueshme të tyre.

Për më tepër ndiqni transformimet e kinematografisë në fotogalerinë e mësipërme.


Shtuar 2.06.2020 12:53