Sa qenka rritur, Alketa publikon si rrallëherë të bijën (FOTO LAJM)

Fëmijët dhe bashkëshorti i Alketës kanë qenë deri më tani “mister” për shqiptarët.

Lart e poshtë janë marrë grimca informacionesh, por vetë moderatorja ka zgjedhur gjithmonë ti mbajë në privatësi të plotë.

Së fundmi Alketa ka publikuar në InstaStory një video ku e bioja duket fare pak, dhe shkruan:

“Mama Keta puthe vajzën tënde! Vajza më e bukur, e zgjuar dhe e mrekullueshme që mund të kisha!”.

Familja është me pushime në jug të vendit ku moderatorja ka ndarë mjaft pamje mahnitëse./albeu.com/


Shtuar 22.07.2020 10:05