Rrjeti mbetet “pa fjalë”, publikohet foto e Kim Kardashian në maturën e vitit 1996 (FOTO LAJM)

Pak vëmendje ju lutem! Kemi nevojë për pak shkëputje nga pandemia e koronavirusit për të parë sesi dukej Kim Kardashian në mbrëmjen e maturës.

Fotoja është publikuar nga vetë KKW Fragrance dhe nuk duhet humbur! E realizuar në vitin 1996, fotoja shfaq Kim-in me nënën e saj Kris Jenner përkrahu.

Modeli i flokëve të fryra të Kim është komentuar më së shumti nga fansat të cilët shprehen me komente të tipit: “Flokët e Kim-it qenkan plot me sekrete”, ose “Kur Kim ishte thjesht nga Armenia”.

Transformimi i saj është i dukshëm, por nuk mund të themi të njëjtën gjë për nënën e Kim, Kris Jenner e cila duket po aq në formë sa sot.

Ne po ju lëmë ta shijoni pak Kim-in pa ndërhyrje estetike!


Shtuar 24.04.2020 06:26