Rrëfehet golfistja joshëse: Ish i dashuri shpërndau fotot e mia intime (FOTO LAJM)

Paige Spiranac, e etiketuar si Kurnikova e golfit (ishte e ftuar në Dubai Desert Classic), konsiderohet si lojtarja më seksi në historinë e këtij sporti.

Bukuroshja amerikane ka rrëfyer se ish-i dashuri i saj i ka vjedhur disa foto intime, të cilat i ka ndarë me miqtë e tij.

“Njerëzit gjithmonë ju paralajmërojnë që të mos bëni foto të tilla. Kjo tingëllon si një ide argëtuese dhe seksi, por a ia vlen të rrezikoni? Shumë prej nesh e kanë bërë atë,” tha Paige Spiranac.

Golfistja e njohur e tregoi incidentin të saj në podcastin e saj “Playing A Round With Paige Renee”.


Shtuar 27.02.2020 08:55