Ronela Hajati e “tepron” me pozat e fundit, super joshëse në bikini (FOTO LAJM)

Stili i veçantë i Ronela Hajatit ka bërë gjithmonë diferencën mes vajave të njohura të ekranit shqiptar.

Së fundmi, këngëtarja ka bërë me dije se së shpejti do të sjellë projektin e saj më të ri, ndërsa nuk ka nguruar të publikojë në rrjete sociale dhe foto nga klipi.

Ajo pozon e veshur me bikini, duke nxjerrë në pah format e saj trupore dhe duket vërtet shumë joshëse.

“Hajde baby thirrëm miss”, shkruan Ronela krah fotos./albeu.com/


Shtuar 2.07.2020 13:38