Reali e ka lënë mënjanë, talenti shkëlqen jashtë fushe me të dashurën “bombë” (FOTO LAJM)

Brahim Diaz është një nga talentet i cili disponon aftës të jashtëzakonshme.

Real Madrid edhe pse e transferoi nga Manchester City futbollistin 20-vjeçar nuk e ka preferuar për ta bërë pjesë të ekipit titullar. Spanjolli edhe pse nuk ka mundur të tregoi të gjithë potencialin e tim në fushën e lojës, ka një tjetër situatë jashtë saj.

Diaz krizën profesionale po e harron me të dashurën e tij Ana Mena. Lojtari i Realit dhe këngëtarja spanjolle janë parë në rrugët e Malagës të qeshur dhe të gëzuar.


Shtuar 5.03.2020 17:28