“Pse nuk rregullon dhëmbët”, Lei Kraja i përgjigjet ndjekësit (FOTO LAJM)

Moderatorja e sportit, Leila Kraja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku herë pas here publikon foto dhe video të ndryshme.

Së fundmi, në një bashkëbisedim në Instagram me ndjekësit e saj, ajo ka publikuar disa nga pyetjet e ndjekësve.

Njëri prej tyre e pyet: “Krejt perfekte veç dhëmbët pse nuk i rregullon?”

Ndërsa Lei i është përgjigjur duke i thënë se: “S’besoj se do i rregulloj dhëmbët. Do i mbaj kështu siç i kam. Nuk dua të kemi të njëjtën buzëqeshje si 80 % e njerëzve”.


Shtuar 7.10.2020 11:57