Protesta për Teatrin, ultrasi i Tiranës fiton vëmendjen me mesazhin epik (FOTO LAJM)

Në protestën e djeshme për Teatrin Kombëtar, një ultras i Tiranës ka ditur të fitojë vëmendje të madhe për shkak të mesazhit që kishte shkruar në pankartën e tij.

Në të shkruhej: “Unë nuk ha sufllaqe, nuk pi as Cola, thjesht dua ta çoj për dreq këtë diktaturë!”.

Kujtojmë që kampionati i futbollit në Shqipëri nuk ka nisur ende edhe pse ka një datë e cila pritet për tu konfirmuar nga Qeveria.

Skuadra e zemrës së tifozit mban vendin e parë dhe gjasat janë që në fund të festojë titullin kampion. /albeu.com/


Shtuar 19.05.2020 08:23