Poza provokuese dhe mijëra fansa, kush është modelja bjonde (FOTO LAJM)

Celeste Bright është një modele profesioniste e cila ka përfaqësuar Miamin në një nga eventet më të rëndësishme të bukurisë.

Ajo ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale me të cilët ndan shumë foto provokuese ku tregon linjat e saj perfekte.

Bukuroshja pozon shpesh herë me bikini dhe dhuron mjaft poza të nxehta për ndjekësit e saj. Celeste ka qenë gjithashtu pjesë e kompanisë Sports Illustrated dhe Lovely day. /albeu.com/


Shtuar 8.08.2020 08:17