Po rikthehet fuqishëm, Era Istrefi shfaqet joshëse pa reçipeta (FOTO LAJM)

Pas bujës së madhe dhe suksesit ndërkombëtare, Era Istrefi pati një fazë “zhdukje” dhe qetësie, por duket se do të rikthehet fuqishëm e madje në tregun shqiptar.

Këngëtarja e famshme është shfaqur së fundmi tepër seksi brenda makinës së saj luksoze. Por ajo që ka tërhequr vëmendjen e fansave të saj është se Era nuk mbante veshur reçipeta.

Super “hot”, Era Istrefi pozon pa reçipeta para makinës

Sakaq, hera e fundit që Era Istrefi ka realizuar një projekt shqip ka qenë ai me motrën e saj Nora, “Nuk e di”, në prill të 2019.

Ndërsa bashkëpunimi i fundit ndërkombëtar ka qenë ai me Ikaly Sencan dhe Arash, “No Maybes”, i publikuar gjatë periudhës së izolimit nga pandemia në mars të këtij viti.


Shtuar 4.08.2020 10:39