Po bën xhiron e rrjetit, seti fotografik i çiftit në 60-vjetorin e martesës (FOTO LAJM)

Kush e di sekretin e formulës për një martesë të gjatë dhe të lumtur? Një çift nga Nebraska me siguri e di shumë mirë.

Kjo për faktin se kanë festuar 60-vjetorin që janë martuar. Madje 88-vjeçari Marvin Stone është veshur me kostum si dhëndër dhe gruaja e tij 81-vjeçare, Lucille Stone me fustanin e bardhë të nusërisë.

Për të festuar ditën e tyre të madhe kanë realizuar edhe një set fotografik shumë romantik dhe të ëmbël. Ishte fotografia Katie Autry, ajo që shkrepi imazhet e rralla të çiftit dhe që më pas i publikoi në profilin e saj në “Instagram”.


Shtuar 4.09.2020 10:22