Përveç surprizës, Arbentia po feston ditëlindjen e Feros në shtepinë e prindërve të tij? (FOTO LAJM)

Ditën e sotme Fero feston 23 vjetorin e tij të lindjes.

Të gjithë presin me padurim surprizën e Arbënisët dhe modelja ka zbuluar diçka.

Arbenita ka publikuar në Instagram një foto ku shfaqet me një tortë me dizajn marijuante, ndërsa shkruan: “Ditëlindja e BAE”.

Por veç kësaj ndjekësit mendojnë se ajo për ditëlindjen e të dashurit është në shtëpinë e pridërve të tij./albeu.com/


Shtuar 8.07.2020 08:18