Pas pushimeve Michela Perisco i përkushtohet palestrës (FOTO LAJM)

Pas pushimeve me rastin e festave të fundvitit përkrah të fejuarit të saj mbrojtësit të Juventusit Daniele Rugani në Maldive, për Michela Periscon është koha t’i përkushtohet ushtrimeve në palestër për të ruajtur format trupore perfekte dhe linjat superseksi.

Gazetarja sportive dhe prezantuesja televizive ka postuar një foto në Instagram nga palestra teksa shkruan: “Detox ka filluar, po ju e keni nisur dietën tuaj pas pushimeve?”.


Shtuar 10.01.2020 16:23