Pa pikë makeup-i, Xhemi Shehu “turpëron” Orinda Hutën në Instagram (FOTO LAJM)

Dy vajzat e njohura të ekranit, moderatoret Xhemi Shehu dhe Orinda Huta, ruajnë prej vitesh një miqësi të fortë me njëra-tjetrën,

Ato kalojnë kohë së bashku edhe jashtë televizionit dhe shpeshherë ndajnë momente teksa qëndrojnë në shtëpitë e njëra-tjetrës.

Madje, postimet e tyre në Instagram janë pa filtra fare dhe tregojnë jetën e përditshme të personazheve VIP jashtë ekranit.

Orindën jemi mësuar ta shohim tepër delikate e të kuruar në ekran, por ajo është një vajzë për shtëpi që bën gjithashtu punët “e rënda”.

Në një foto të publikuar nga Xhemi, moderatorja shfaqet pa pikë grimi, me flokët topuz teksa rregullon këmbën e karriges.

Në fakt, shkrimi që Xhemi i ka vënë fotos është tepër i gjetur!

“Jo vetëm modë”- shkruan ajo, pasi Orinda “e vërtetoi” se bën më shumë se kaq!


Shtuar 7.10.2020 09:18