Oriola pozon super joshëse në bikini, por Tayna e tepron me komentin (FOTO LAJM)

Teksa po flitet për një ndarje të mundshme me futbollistin Eros Grezda, Oriola po i “vë flakën” rrjeti me fotot e saj super johëse dhe provokuese në të njëjtën kohë.

Së fundmi modlja ka zgjedhur Shëngjinin për të pushuar ku edhe nga andej ka publikuar disa foto me linjat e saj perfekte në bikini të bardha.

Por duket se fotos nuk i ka rezistuar as Tayna, komenti i të cilës i vodhi vëmëndjen modeles.

“Qrrr”, i shkruan e entuziazmuar reperia teksa e shoqëron me sy me zemra.

Komenti i saj është rikometuar shumë edhe nga ndjekësit, ndërsa Oriola e ka pritur me të qeshura./albeu.com/


Shtuar 20.07.2020 10:19