“Nuk më duhet një plakush”, vajza e bujshme e ish-deputetes zbulon të dashurin (FOTO LAJM)

Tashmë çdo veprim i bukuroshes Ada Deda, vajza e ish deputetes Albina Deda, përbën interes për lexuesit.

Ajo ka tërhequr gjithnjë vëmëndje me fizikun e saj, e sidomos fotot e publikuara nga plazhi me bikini.

Në foton e fundit të bukuroshes vihet re një koment ku për herë të parë ajo flet për jetën private.

Komentuesi: I dashur 25 vjeçar dhe një plakush i pasur 46 vjeçar

Ada nuk ka nguruar ti thotë komentuesit se nuk i nevoitet një plakush i pasur dhe ka zbuluar s ei dashuri i saj është vetëm 22 vjeç./albeu.com/


Shtuar 17.06.2020 15:24