Nuk ka kufij për Madonnën, këngëtarja shfaqet topless në moshën 61-vjeçare (FOTO LAJM)

Edhe pse vitet kalojnë, këngëtarja me famë botërore Madonna nuk ka komplekse.

Së fundmi ajo është shfaqur topless në një foto që e ka publikuar vetë në rrjetin e saj instagram.

61-vjeçarja ka përdorur krahët për t’u mbuluar disi por reagimet kanë qenë të shumta.

Së fundmi këngëtarja ka bërë një operacion në gju dhe për momentin lëviz me paterica.


Shtuar 3.09.2020 09:13