“Nuk i kam qejf rrobat”, vajza e Ornela Mutti nuk ndalet me pozat nudo (FOTO LAJM)

Naike Rivelli e ka kthyer shtëpinë në një “cirk” të madh, ku herë pas here bën gjëra të çuditshme.

Ajo që bie në sy krahas të tjerave është se ajo ka zgjedhur mos mbajë asgjë veshur.

Vajza e aktores së njohur Ornela Mutti është një “free spirit” dhe mendon se njeriu ndihet më rehat nëse nuk vesh asgjë, së paku kur është në shtëpi.


Shtuar 23.06.2020 07:44